wtorek, 19 czerwca 2012

Koralikowe bransolety

Poddałam się urokowi toho i rozpoczęłam piękną przygodę ze sznurami koralikowymi. W ostatnim czasie troszkę uściboliłam głównie w wolnym czasie w pracy. W domu wciąż brakuje mi czasu a do tego sesja wisi w powietrzu. Mam do wykonania trzy poważne projekty ale świat koralików jest dla mnie o wiele atrakcyjniejszy i wciąga bardziej niż jakiekolwiek ruchome piaski.W odcieniach zieleni
Bransoletka z koralików Toho 11/0 silver-lined green emerald oraz 11/0 i 8/0 silver-lined lime green na 6 k w rzędzie. Ozdobne zapięcie typu toggle. Nad kolczykami już pracuję:o)

 
Bransoletka razem z którą kibicowałam naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy. Pozostał lekki niedosyt więc kolczyków już zabrakło...
Bransoletka z koralików Toho 11/0 opaque white i opaque cherry na 8 k w rzędzie. Ozdobne zapięcie typu toggle.


Srebro i limonka
Bransoletka z koralików Toho 11/0 silver-lined lime green oraz 11/0 i 8/0 silver-lined gray na 8 k w rzędzie. Ozdobne zapięcie typu toggle.


 Jeżynowy komplecik:)

Bransoletka z koralików Toho 11/0 silver-lined grape i silver-lined amethyst na 8 k w rzędzie. Ozdobne zapięcie typu toggle.


Kuleczki
Kolczyki z koralików Toho 11/0 silver-lined amethyst oraz silver-lined green emerald.Otrzymałam świeżą dostawę koralików więc niebawem pewnie znów coś wrzucę:o)


1 komentarz:

  1. Piękne kulki, ja ciągle nie potrafię ich opanować. Jak znajdę zapięcia to dam znać:)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...