wtorek, 14 lutego 2017

Zimowa balerina

Walentynki to dobry dzień na okazywanie sobie uczuć. Oczywiście jak każdy inny dzień w roku. Przecież miłość trzeba okazywać ukochanym osobom każdego dnia, nie tylko dziś. Trochę przesyt serduszkowego szaleństwa wokół nas mdli mnie. Jednak ostatnio mąż wyręcza mnie w zakupach i nie oglądam mnóstwa czerwonych ozdób na wystawach sklepowych czy w reklamach, więc pomyślałam, że co mi tam, serduszka będą ;)

Dzisiejszej nocy przyszło natchnienie i pozszywałam misia leżącego w szafie prawie rok. Już od jakiegoś czasu miałam chęć na maskotkę w tiulowej spódniczce, więc padło na tę misię ;)Serduszka są dwa, więc zgłaszam misię na wyzwanie:

http://diytozts.blogspot.ie/2017/02/16-wyzwanie-serca-dwa.html

Ponadto do wykonania serduszka na szaliczku wykorzystałam schemat w ramach Cyklicznego szydełka:

https://diytozts.blogspot.com/2017/02/27-cykliczne-szydeko-edycja-vii.html


Jeśli wykorzystanie mojej pracy do tych dwóch działań jest niezgodne z regulaminem, to proszę o informację. Poprawię się ;)

Walentynkowe całuski dla Was :*

7 komentarzy:

  1. Śliczna misiowa maskotka z serduchem :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ nic podobnego! Wszystko się zgadza, poprawnie podlinkowane i z mojej strony zaliczone ;) Serduszko ślicznie się prezentuje na szaliczku, zresztą drugie też piękne. Dziękuję za udział w zabawie Cyklicznego Szydełka, jak również za udział w naszym wyzwaniu. Pozdrawiam DT DIY MAGDALENA

    OdpowiedzUsuń
  3. Słodziutki miś :D W imieniu zespołu DIY Zrób To Sam dziękuję za udział w zabawie - Aga.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...